Форум Privat Aero

Сообщество людей, увлеченных авиацией
planes
Текущее время: 28 мар 2024, 12:28

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 9 ] 
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Дело свинарчуков живёт и побеждает!
СообщениеДобавлено: 06 апр 2019, 21:02 
Не в сети
Знаток

Зарегистрирован: 26 апр 2011, 00:08
Сообщения: 1827
Откуда: Odessa, Ukraine
Пограничники закупили беспилотники для контроля за границей с Польшей и Беларусью:
https://biz.censor.net.ua/news/3117229/ ... _belarusyu

Есть два вопроса:

1. Не уважаемые генералы, Гройсман и Порошенко, Вы "рамсы не попутали" (из лексикона Коломойского)? Мы с кем воюем? Или зоне военных действий этих дронов просто завались?

2. Не многовато 36 000 000 грн = 1 300 000 $$$ на детские игрушки? Или 65 000 долларов за один комплект.

https://store.quadro.ua/matrice/seriya-matrice-200-v2/
https://www.dslrpros.com/dji-matrice-210.html


Вернуться к началу
  Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Дело свинарчуков живёт и побеждает!
СообщениеДобавлено: 07 апр 2019, 11:28 
Не в сети
Частый гость
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 25 мар 2016, 11:47
Сообщения: 378
Там така комплектація, що треба рахувати окремо.

Тендер 1: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2018-11-28-002143-b
Тендер 2: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2018-11-28-002704-c

Текст новини з "Наші гроші": http://nashigroshi.org/2019/03/18/dpsu- ... mil-yoniv/

ДПСУ купила у Трояка безпілотники для захисту кордону з Польщею і Білоруссю за 36 мільйонів
18.03.2019 // 1 Переглядів
Три військові частини Державної прикордонної служби 25-26 лютого за результатами тендерів уклали три угоди з ТОВ «Квадрокоптер» про закупівлю безпілотників на загальну суму 36,00 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

Безпілотники закуповують за проектом «Візуальний контроль за функціонуванням пунктів пропуску» Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020 для виявлення спроб уникнути прикордонного контролю та перетину державного кордону всупереч правилам, нелегальної міграції та контрабанди товарів.

Цьогоріч поставлять 20 безпілотних авіаційних комплексів (БпАК) І класу «Легкі»:

вісім комплектів для Мостиського прикордонного загону (в/ч 1494) по 1,80 млн грн.
вісім комплектів для Львівського прикордонного загону (в/ч 2144) по 1,81 млн грн.
чотири комплекти для Луцького прикордонного загону (в/ч 9971) по 1,79 млн грн.
За специфікаціями нинішніх договорів, кожен комплект БпАК включає такі складові:

комплект квадкрокоптеру DJI Matrice 200 V2 – 3 шт.;
підвіс з камерою DJI Zenmuse Z30 – 2 шт.;
підвіс з тепловізійною камерою Zenmuse ХТ2 ZXT2A25SR – 1 шт.;
підвіс з тепловізійною камерою Zenmuse ХТ2 ZXT2B19SR – 1 шт.;
батарея DJI ТВ55 для DJI Matrice 200 – 18 шт.;
пульт додатковий DJI Cendence S (металевий, пилозахищений) – 3 шт.;
ультра-яскравий екран DJI CrystalSky Ultra Bright (7,85″) – 3 шт.;
батарея WB 37 (сумісна з DJI Cendence та DJI CrystalSky 7,85″ Ultra Bright) – 12 шт.;
запасні пропелери 1 пара – 6 комплектів;
ноутбук Lenovo IdeaPad 330-17 – 1 шт.;
захисна сумка до ноутбука – 1 шт.;
4G модем Huawei 3372h-607 – 1 шт.;
GPS трекер – 3 шт.;
причеп до легкового автомобіля з жорстким контейнером для забезпечення безпечного зберігання, замикання та транспортування БпАК на базі причепу «Лев-19» – 1 шт.;
навчання персоналу замовника 2 чол. – 1 курс;
навчання персоналу інструкторсько-викладацького складу замовника 1-2 чол. – 1 курс.
Гарантійний ресурс складає не менше 100 год. польотів і не менше року після поставки.

Раніше прикордонники купували безпілотники з ранцями в інших комплектаціях. Так, Адміністрація ДПСУ в 2017 році замовляла ВАТ «Меридіан» ім. С.П. Корольова легкі БпАК по 1,55 млн грн., а військова частина 1498 ДПСУ в 2016 році – по 2,00 млн грн.

Сума угод на 3% нижча від загальної очікуваної вартості закупівлі у 37,25 млн грн.

Засновником столичного «Квадрокоптеру» є Володимир Трояк, директором – Орест Олійник, а підписантом – Олександр Горбач. Олійник входить до складу засновників ГО «Живе село» зокрема разом із Тарасом Трояком, який керує ГО «Всеукраїнська федерація власників безпілотників» Марії Іваненко, Михайла Серебряков і Віктора Шахова.

Усього з 2017 року переможець отримав державних підрядів на 38,21 млн грн.

Єдиним допущеним конкурентом було столичне ТОВ «Український центр безпілотних технологій» (стара назва – «Оріон Автогрупп») Михайла Ковтуна і Віталія Пластуна, яким керує Ірина Любарська. Пластун також володіє київським ТОВ «Оріон Плюс».

До аукціонів не допустили ТОВ «Смарт Трейдінг Груп» Олесі Воротінцевої, дружини прокурора відділу ГПУ Максима Воротінцева. Воно пропонувало квадрокоптер DJI Matrice 200 з двома стандартними батареями ТВ50. Замовник знайшов на сайті виробника «DJI», що тривалість польоту квадрокоптера з акумуляторними батареями ТВ50 складає 27 хвилин, тоді документація тендеру вимагала не менше 30 хвилин. Крім того, фірма вказала коричневий причіп, що суперечило вимозі узгодження кольору з замовником.

_________________
Слова остаются словами, а дела постепенно ведут к цели. (C) DANik


Вернуться к началу
  Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Дело свинарчуков живёт и побеждает!
СообщениеДобавлено: 07 апр 2019, 11:44 
Не в сети
Частый гость
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 25 мар 2016, 11:47
Сообщения: 378
Знайшов якісь ціни по тепловізорах: https://www.dronenerds.com/products/cam ... meras.html

Про зраду кричати вже не спішу...

_________________
Слова остаются словами, а дела постепенно ведут к цели. (C) DANik


Вернуться к началу
  Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Дело свинарчуков живёт и побеждает!
СообщениеДобавлено: 07 апр 2019, 14:27 
Не в сети
Знаток

Зарегистрирован: 26 апр 2011, 00:08
Сообщения: 1827
Откуда: Odessa, Ukraine
Toris писал(а):
Про зраду кричати вже не спішу...

C 4:00


Вернуться к началу
  Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Дело свинарчуков живёт и побеждает!
СообщениеДобавлено: 07 апр 2019, 15:13 
Не в сети
Частый гость
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 25 мар 2016, 11:47
Сообщения: 378
Популізм, звіздьож і проплачена провокація.

Хай ці "плюси" у повному складаі мандують на передок і спробують за допомогою екскаватора, крана та бригади будівельників гарненько викопати яку і закопати туди гарненького кунга. Ще би про метро на передку погавкали. (спльовую)

Повертаючись до теми закуплених дронів, скажу, що пара тепловізійних камер у комплекті вартує в Штатах приблизно 25000$. Все інше рахувати ліньки, але, думаю, після доставки-розмитнення баланс зійдеться.

_________________
Слова остаются словами, а дела постепенно ведут к цели. (C) DANik


Вернуться к началу
  Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Дело свинарчуков живёт и побеждает!
СообщениеДобавлено: 07 апр 2019, 15:53 
Не в сети
Знаток

Зарегистрирован: 26 апр 2011, 00:08
Сообщения: 1827
Откуда: Odessa, Ukraine
Toris писал(а):
Популізм, звіздьож і проплачена провокація.

Хай ці "плюси" у повному складаі мандують на передок і спробують за допомогою екскаватора, крана та бригади будівельників гарненько викопати яку і закопати туди гарненького кунга. Ще би про метро на передку погавкали. (спльовую)

Повертаючись до теми закуплених дронів, скажу, що пара тепловізійних камер у комплекті вартує в Штатах приблизно 25000$. Все інше рахувати ліньки, але, думаю, після доставки-розмитнення баланс зійдеться.

Я рекомендовал Вам смотреть с 4:00. Если это для Вас "Популізм, звіздьож і проплачена провокація", то рекомендую съездить убедиться самому.
Так же рекомендую более детально разобраться в тепловизорах и что сколько стоит. Сразу Вам скажу, что я этот анализ делал и спорить с Вами не собираюсь.
Точно так же не собираюсь доказывать, что за уплаченные за эти ДЕТСКИЕ игрушки деньги, в Украине есть ребята, которые организовали бы выпуск этих дронов за куда меньшие цены.
И главное!!! Куда делись видеокамеры с пропускных пунктов???? Дроны улетят к генеральским детям, куда быстрее :)
Можете оставаться при своём мнении.


Вернуться к началу
  Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Дело свинарчуков живёт и побеждает!
СообщениеДобавлено: 07 апр 2019, 17:23 
Не в сети
Частый гость
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 25 мар 2016, 11:47
Сообщения: 378
S.Ryzhyy писал(а):
Так же рекомендую более детально разобраться в тепловизорах и что сколько стоит. Сразу Вам скажу, что я этот анализ делал и спорить с Вами не собираюсь.
Мені цікавий Ваш фінансовий аналіз по тендерних комплектах. Можете його сюди викласти?

_________________
Слова остаются словами, а дела постепенно ведут к цели. (C) DANik


Вернуться к началу
  Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Дело свинарчуков живёт и побеждает!
СообщениеДобавлено: 08 апр 2019, 14:01 
Не в сети
Знаток

Зарегистрирован: 26 апр 2011, 00:08
Сообщения: 1827
Откуда: Odessa, Ukraine
Toris писал(а):
Мені цікавий Ваш фінансовий аналіз по тендерних комплектах. Можете його сюди викласти?

Дякую за завдання. :) Як що Вам аналіз дійсно цікавий, зробіть його самі. Єдине, що я можу Вам сказати, що досить пристойний тепловізор на беспілотник, коштує 7тис.доларів. Робити цінові аналізи в ринковій економіці, річ не благодарна. Спорити можна до хріпоти.
Але мене в цікавлять зовсім інші речі:

- чому ми купуємо непотріб за кордоном на наші налоги, коли в державі є люди, котрі можуть зробити ще кращі беспілотники. Чому моя країна стала дирявою, як решето. А ось ці гроші, ви думаєтє сплачені зі свого карману: https://www.youtube.com/watch?v=YKWIFWMf-aw ??? Ні, це знову наші гроші сплачені грязним і вонючим особам. І за наші гроші, нам будуть лити бруд, на наші ж голови;

- на якому кордоні ці безпілотніки більш важливіші?


Вернуться к началу
  Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Дело свинарчуков живёт и побеждает!
СообщениеДобавлено: 09 апр 2019, 10:44 
Не в сети
Частый гость
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 25 мар 2016, 11:47
Сообщения: 378
S.Ryzhyy писал(а):
- чому ми купуємо непотріб за кордоном на наші налоги, коли в державі є люди, котрі можуть зробити ще кращі беспілотники. Чому моя країна стала дирявою, як решето. А ось ці гроші, ви думаєтє сплачені зі свого карману: https://www.youtube.com/watch?v=YKWIFWMf-aw ??? Ні, це знову наші гроші сплачені грязним і вонючим особам. І за наші гроші, нам будуть лити бруд, на наші ж голови;
У 2014 році мій товариш загорівся безпілотниками, приїжджав до Київа на спеціальні конференції (чи що там у них було). Врешті решт розчарувався, сказав, що нікого економія не цікавить. Свого безпілотника він передав на фронт і більше цю тему не чіпає. Коли кажу "Юрій Касьянов" - він кривиться. Наскільки я зрозумів, коли Аваков показав приклад з рюкзаками - всі одразу кинулись наслідувати.

S.Ryzhyy писал(а):
- на якому кордоні ці безпілотніки більш важливіші?
Румунія, "ПМР", Угорщина, Білорусь, РФ, Донбас, Крим. Практично всюди. Думаю, ще докуплять, спекулянти.

_________________
Слова остаются словами, а дела постепенно ведут к цели. (C) DANik


Вернуться к началу
  Профиль  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 9 ] 

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 4


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Русская поддержка phpBB